Užijte si spoustu zábavy s taneční podložkou DELUXE

Sport / 13.12.2014

Máte rádi tanec, pohyb a především nevyčerpatelné množství zábavy? Potom je taneční podložka DELUXE přímo pro vás!  

Obal hry napovídá, že hru mají rádi především děti.

Obal hry napovídá, že hru mají rádi především děti.

Zajisté jste už slyšeli o celosvětovém fenoménu, kterým je taneční hra StepMania. StepMania nyní přichází společně s taneční podložkou DELUXE. Pokud jste pro každou srandu, měli byste tuto šikovnou věc rozhodně vyzkoušet. K hraní této hry vám stačí pouze počítač či televize a pár metrů čtverečních ve vašem pokoji.

Zábava i pro začátečníky

Hra StepMania je dostupná naprosto pro všechny. Tato forma tance je ideální pro děti, pro začátečníky a také pro pokročilé. Pokud nejste zrovna excelentní tanečníci, nemusíte mít vůbec žádný strach. Nejdůležitější je přeci užít si spoustu zábavy s přáteli, na které při hraní této hry rozhodně nezapomeňte a podělte se s nimi o výjimečný zážitek ze společného blbnutí.

Takto vypadá herní podložka DELUXE.

Takto vypadá herní podložka DELUXE.

Méně zdatní tanečníci mohou pro začátek využít úrovně, které nejsou na hraní tolik náročné. Naopak hráči, kteří rádi podstupují nové výzvy, si mohou nastavit úrovně nejobtížnější. Svými tanečními kreacemi mohou následně pobavit sledující přátele. Ptáte se, co je vlastně základem této hry? Odpověď na tuto otázku je jednoduchá.

Otestuje rychlost svých reakcí

Hra je zaměřena na rychlost vašeho pohybu a vašich reakcí. Při hraní je tedy nejdůležitější to, jak reagujete na to, kam má směřovat váš další pohyb. Vaším nejlepším parťákem bude televize nebo počítač. Jejich pokyny budou ty hlavní, kterými se budete ve hře řídit.

Neváhejte pod stromečkem udělat radost svým dětem.

Neváhejte pod stromečkem udělat radost svým dětem.

Obrazovka vám do rytmu hudby bude ukazovat šipky, do kterých musíte směřovat svůj pohyb na taneční podložce.

Ideální dárek na Vánoce

Dosud nevíte, čím potěšit své děti, příbuzné nebo přátele na Vánoce? Taneční podložka DELUXE je zajisté výborným tipem na vánoční dárek. Podložku lze nyní objednat za 799 Kč na internetových stránkách www.tanecnipodlozka.cz. Na webových stránkách se navíc dozvíte i další informace o tomto produktu.

Zdroj všech fotografií: www.tanecnipodlozka.cz

Martin Prokeš

Zanechte komentář