SOUTĚŽ: Vyhrajte designový obal na čtečku

Literatura / 10.12.2014

Designové obaly na čtečky z e-shopu napadite.cz jsou to pravé pro čtečky. Soutěžte s námi a vyhrajte pod stromeček jeden z nich!

I takový obal můžete vyhrát | zdroj: napadite.cz

I takový obal můžete vyhrát | zdroj: napadite.cz

Design a pohodlí v jednom

Čtečky e-knih jsou čím dál populárnějším a zároveň nepostradatelnějším společníkem nejednoho čtenáře. Ke čtečce je nutností mít také ten pravý obal – aby se přístroj nepoškrábal, aby třeba i přežil lehčí pád. Právě ochrana čtečky je i u e-shopu napadite.cz na prvním místě. Zároveň se ale tato sympatická společnost rozhodla, že z obalů na čtečky udělá něco víc, designový poklad, který bude majitelům každý závidět.

 Vyhrajte!

Pouzdra jsou k dostání v osmi krásných provedeních a ačkoli jsou primárně určeny pro Amazon Kindle (modely 4, 5, Touch a Paperwhite), svými rozměry sedí i na jiné čtečky. Nyní máte jedinečnou možnost nalézt před Vánoci ve své poštovní schránce dárek od Nápaditého Ježíška – pro dva z vás je připraveno pouzdro dle vlastního výběru. Jediné co stačí udělat, je správně odpovědět na soutěžní otázku. Soutěž končí 17. 12. 2014 v 19:00. Následující den budou výsledky vyhlášeny na naší Facebookové stránce.

Soutěž byla ukončena!

Zdroj perexové fotky: napadite.cz (úprava Generace 21)

Alžběta Široká

Alžběta Široká

Studentka bohemistiky, skautská vedoucí, knižní nadšenec, fanoušek žluté a člunozobců, náladová idealistka, milovnice čaje, pohádek a červené rtěnky. Knihy mám občas radši než lidi.

Zanechte komentář