V pražském fitku Fitness Star hodíte všechny starosti za hlavu

Sport / 20.12.2014

Tentokrát jsme se pro vás vydali testovat fitness centrum Fitness Star poblíž stanice metra C – Chodov. Co se nám líbilo a co bychom naopak zlepšili?

Fitness Star najdete zhruba 7 minut od stranice metra C – Chodov. Cesta je trochu složitější, proto doporučuji určit si záchytný bod v podobě velké cedule LIDL, který vás zavede až k samotnému fitness studiu (nachází se ve druhém patře nad prodejnou LIDL). Otevírací doba Fitness Star vyhoví každému,  i náročnému klientovi: od pondělí do pátku je otevřeno od 6:45 do 22:00, o víkendech pak od 9:00 do 21:00.

Kdo se nezeptá, nic se nedoví

Prvním, naštěstí jediným zklamáním, byla velice neochotná obsluha. Když chcete něco vědět, musíte veškerou iniciativu převzít na sebe, což si myslím, že by se stávat nemělo. Po návštěvě jsme se dozvěděli, že se jednalo o momentálně se zaučující brigádnici, a pevně věříme, že zbylí pracovníci jsou ochotnější.

Obsluha vám zapůjčí dva zámky s klíčkem – jeden k menšímu boxu, kam si uschováte své boty a druhý ke skříňce na ostatní věci. Samozřejmostí jsou i uzamykatelné boxy na cennosti. Oceňuji možnost zapůjčit si na recepci ručník. Recepční bar disponuje méně rozsáhlou, ale dostačující nabídkou potravinových doplňků a nápojů. Při cvičení můžete konzumovat své vlastní nápoje, což hodnotím velice kladně.

Ke vchodu do Fitness Star vás dovedou motivující obrázky na zdi.

Ke vchodu do Fitness Star vás dovedou motivující obrázky na zdi.

Šatnám se nedá nic vytknout

Šatny jsou skvěle udržovány, stejně tak i sprchy, WC a umyvadla. Skříňky jsou prostorné, takže se nemusíte bát, že by se vám do nich nevešly všechny vaše věci.

Stroje DAFE a kardio zóna

Ačkoliv jsou stroje DAFE v posilovací části trochu starší, svůj účel plní dokonale. Cvičí se na nich opravdu dobře a to je hlavní důvod, proč bych Fitness Star doporučila ostatním.  Na své si přijdou i milovníci jednoručních činek, kterých je zde široká nabídka v rozsahu od 1 kg do 60 kg.

Chválu si zaslouží i kardio zóna, ve které si můžete zacvičit na strojích značky Nautilus a Schwin, jenž působí luxusně a mohou se pyšnit moderními displeji. Zkusit můžete i místní specialitku, kterou jsou pojízdné schody. Ke cvičení vám hraje motivující hudba, která vás vyburcuje k ještě lepšímu výkonu. Zpříjemnit cvičení si můžete také zapůjčením časopisů nebo sledováním sportovního kanálu na TV obrazovce. K dispozici je i boxovací pytel a strečinkové pomůcky. V případě zájmu můžete využít služeb osobních trenérů, což je velké plus.

Kardio zóna se může chlubit moderními přístroji, na kterých si cvičení užijete.

Kardio zóna se může chlubit moderními přístroji, na kterých si cvičení užijete.

Názory jiných klientů:

Sofie: Toto fitko navštěvuji, protože ho mám kousek od práce, ale neměnila bych. Vyhovuje mi jak posilovací, tak i kardio zóna.
Roman: Fitness Star mi vyhovuje stroji, rozlohou i počtem lidí, není tu přeplněno. Stoje sice nejsou žádná moderní bomba, ale na pořádné cvičení člověku bohatě postačí.
Míša: Mně se tu moc líbí. Mám ráda klasické posilovny, jako je tato.

Ceník služeb:

Jednorázové vstupné (časově neomezené) – 100,- Kč (pro studenty 85,- Kč)
Jednorázové vstupné (po – pá, 13:00-16:00) – 70,- Kč (pro studenty 60,-Kč)
Deset vstupů (přenosná permanentka, platnost čtyři měsíce) – 850,- Kč (pro studenty 750,- Kč)
Tříměsíční permanentka (nepřenosná) – 2400,- Kč (pro studenty 2100,- Kč)

Skvěle zpracované webové stránky

Navštivte přehledné webové stánky Fitness Star pro další důležité informace. Najdete zde i mnoho fotek z prostředí fitness centra.

Můžete využít i boxovací pytel nebo strečinkové pomůcky.

Závěrečné shrnutí:

Ochota personálu: Dva body z pěti.

Vybavení: Starší, ale cvičení na nich je příjemný zážitek. Pět bodů z pěti.

Nabídka služeb: Fitness centrum nabízí možnost tréninků s osobním trenérem, skupinové lekce, masáže, výživové poradenství, solárium a manikúru. Pět bodů z pěti.

Lokalita (přístupnost): Velice dobrá, kousek od stanice metra C – Chodov.

Cena za měsíční členství: 890,- Kč. (Pro studenty 820,- Kč.) Cena je trochu vyšší.

Zdroj všech fotografií: Martina Mikulášová, Generace 21

Martina Mikulášová

Martina Mikulášová

Studentka gymnázia, která se skoro pořád něčemu směje. Má ráda psaní a jednou by se jím chtěla živit. Mezi její další zájmy patří fitness, fotografování, lezení po skalách, orientační běh a konzumace jídla. Kontaktovat ji můžete na: martina.mikulasova@generace21.cz

Zanechte komentář