Vyhrajte adrenalinový kemp na Dachsteinu!

Sport / 30.11.2014

Autor:

Milovníci adrenalinu pozor, Rock Point pro vás připravil skvělou soutěž!

Pokud se řadíte mezi milovníky adrenalinu, horolezectví či jiných outdoorových sportů a chcete potěšit svou dobrodružnou duši, zbystřete. Na šest šťastlivců čekají začátkem března čtyři dny v Alpách na dohled od takřka třítisícové rakouské hory Dachstein, včetně kompletního servisu, stravování, dopravy a ubytování.

Kemp prověří nejen vaši fyzičku, ale nechá vás sáhnout si až na dno duševních sil. Při ledolezení po obřích rampouších či zmrzlých vodopádech pomocí cepínů, maček a šroubů vrtaných do ledu zažijete náročnost stoupání po hladkém vodním ledu. Pod vedením horských vůdců zjistíte nejen to, jak vytáhnout svého parťáka z trhliny, ale především jak samotnému pádu do trhliny předejít. Na skialpech vás čeká zajímavá túra s nádhernými výhledy na zasněžené alpské vrcholy i panenské sjezdy v hlubokém sněhu.

Ledolezení I

Vyzkoušejte si ledolezení i vy!

Zní to lákavě a chcete si jedno z míst pro sebe vysoutěžit? Vše, co pro to musíte udělat, je stihnout do 15. prosince nakoupit zboží adidas za více než 1 000 Kč v některé z prodejen Rock Point nebo na www.rockpoint.cz. Při nákupu můžete sáhnout například po bundách s technologií Climaheat, které i při navlhnutí udrží až 95 % tepla! Registraci do soutěže a soutěžní otázku pak najdete přímo na prodejně nebo na www.vyhrajtenadzimou.cz, kde se dozvíte veškeré podrobnosti ohledně kempu i soutěže.

Zdroj všech fotografií: Adidas

Generace21

Generace21

Zanechte komentář