Srdce

Seznamte se v divadle!

Divadlo / 19.11.2012

Kde jinde než v divadle může najít partnera milovník dramatu?  S hledáním vám pomůže Divadlo Na Fidlovačce se svou novinkou – singl řadou!

Od prvního listopadu přibude všem nezadaným další příležitost k seznámení. Divadlo Na Fidlovačce přišlo s nápadem, jak dodat divadlu nový rozměr. V hledišti byla 8. řada přeměněna na singl řadu – řadu pro nezadané.

Každý si do této řady může zakoupit pouze jeden lístek, na kterém není poznačené číslo sedadla. To si pak dotyčný vybere podle toho, zda nezahlédne v řadě nějakého sympaťáka či sličnou dámu. S ním či s ní pak může o přestávce navázat konverzaci zcela přirozeně tou nejjednodušší otázkou: „Tak jak se Vám to líbí?“.

Andělé

Zkuste v divadle najít svého anděla! Zdroj: Photl.com

Kam se dál bude rozhovor ubírat je jen na vás. Zůstanete jen u divadla, nebo se dostanete i k jiným tématům? Skončí povídání s koncem přestávky, nebo se po představení přesunete do kavárny, protože si stále budete mít co říct? Nechte se překvapit!

Ostatně překvapení pro všechny diváky ze singl řady slibuje na stránkách divadla i Eliška Balzerová. Takže nezahálejte a využijte této nabídky. Buď pro sebe, nebo třeba jako dárek pro své blízké. Říkat „Seznámili jsme se v divadle.“ zní přece o tolik lépe historky z diskoték a klubů. No ne?

Více informací naleznete na stránkách divadla.

Barbora Švarcová

Barbora Švarcová

Najdete mě nejčastěji s knihou v ruce. Pokud nedržím knihu, snažím se držet tempo své rychlé chůze, protože neustále někam spěchám. Miluju hory v létě, na jaře i na podzim, jízdu na kole, pokud zrovna nemrzne. K přežití zimy mi pomáhají knížky a divadla.

Zanechte komentářVaše názory

  • Didi

    Ja nevim, ale prijde mi to trosku zvlastni, sedat si vedle nekoho, komu vubec nemusim byt sympaticky. Chudak holka pak bude mit zkazeny vecer 🙂