Vyzkoušejte škorpiony na vlastní kůži

Technologie / 17.11.2014

Sháníte jedovatého kolegu, který vám pomůže stát se kvalitním soupeřem pro každého? Hrajete počítačové hry?

Na trhu s herními periferiemi je velmi těsno. Existuje levná varianta, střední segment i premiové produkty. Drahý zpravidla sice znamená kvalitní, ale kde je ta „správná“ hranice mezi kvalitou a cenou? Neplatíme zbytečně navíc jen za značku? Podívejme se na herní příslušenství GX Gaming, které se prezentuje poměrně nízkou cenou a zajímavým kvalitním provedením v duchu hesla „Za málo peněz hodně muziky“. Je-li vám tato značka sympatická, lajkněte ji na www.facebook.com/GxGamingCZSK

Klávesnice Manticore

Pyšnící se moderním designem v černočervených barvách nabízí klasické rozložení kláves a 8 makro tlačítky umožňující použití až 24 maker. Podsvícení klávesnice disponuje 16 miliony barev s možností nastavení intenzity jasu ve třech samostatných oblastech. Za necelých 1 300 Kč povedený kousek vaší budoucí herní výbavy.

GILA oboustranná myš

Podobně jako klávesnice je tato laserová myš vyvedena ve futuristickém designu pro praváky i leváky. V lokálních recenzích si vede velice dobře zejména díky kvalitním tlačítkům poskytujícím životnost až 8 milionu stisknutí, kvalitnímu snímači s nastavitelným DPI v rozmezí 200 – 8 200 a rychlé odezvě. Tento hlodavec se značkou škorpiona vás osloví i RGB podsvícením, variabilní hmotností, uživatelsky přívětivým softwarem Scorpion a cenou 1 200 Kč.

GILA oboustranná myš

GILA oboustranná myš

Stylový headset Zabius

Sluchátka s mikrofonem jsou kompatibilní s PC, MAC i konzolemi XBOX a Playstation. Kvalitní, čistý zvuk s hutnými basy zajišťují neodymové magnety a 40 mm měniče. Měkké náušníky přináší pohodlí a doplňují pěkný design spolu s červenými LED okraji a kovovou mřížkou na otočných náušnících. Za cenu 1 100 Kč se opravdu dočkáte mnoha muziky.

Stylový headset Zabius

Stylový headset Zabius

Navíc máte možnost vyhrát ceny za více jak 150 000 Kč! Po nákupu GX Gaming produktu se zaregistrujte na webu www.GeniusNarozeniny.cz a třeba se právě na vás usměje štěstí!

Zdroj  fotografí: grunex.com

Vladimír Hurta

Vladimír Hurta

Na portálu Generace 21 zastávám pozici editora sekce Technologie. Pokud se zajímáte o hry, software, hardware a nové technologie, tak mi neváhejte napsat na vladimir.hurta@generace21.cz. Nebojte se rozšířit naše řady. Samozřejmě přijímáme i dámy, takže se hlaste! :-)

Zanechte komentář