IN-JOY festival zábavy | Zdroj: in-joy.cz

IN-JOY 2014: hostil poslední MČR TOUR tohoto roku

Technologie / 21.11.2014

Závěrečná zastávka MČR Tour tohoto roku se uskutečnila na festivalu IN-JOY.

7. až 9. listopadu se stalo brněnské výstaviště dějištěm 2. ročníku festivalu zábavy IN-JOY, v rámci něhož se zde odehrála letošní poslední zastávka roadshow MČR Tour. V místě dění nabídla PLAYzone herní arénu vybavenou dvaceti kusy sestav HAL3000 MČR Pro, závodní playseaty Logitech, na kterých se soutěžilo o židli od DXRACER, celou řadu turnajů v League of Legends a také oblíbeného baviče Herdyna!

IN-JOY_Playzone_DSC_7693 |Zdroj: playzone.cz

S tímto bývalým profesionálním hráčem, který ve své kariéře dvakrát vyhrál oficiální Mistrovství ČR v počítačových hrách ve hře League of Legends, hájil barvy přední tuzemské organizace eSuba a nyní se věnuje tvorbě let’s playů, zábavných videí a moderování podobně tématických akcí, se návštěvníci IN-JOY mohli vyfotit, zahrát si s ním nebo od něj získat autogram.

Celkově se v rámci MČR Tour odehrály v League of Legends čtyři turnaje formátem jeden na jednoho, a to konkrétně pod taktovkami společností Comgad, Logitech, HAL3000 a Playman. Výsledky soutěží, do nichž se zapojilo více jak sto hráčů, se dozvíte na Playzone.cz. Všechny turnaje proběhly na certifikovaných sestavách HAL3000 MČR Pro s monitory Philips Brilliance a periferiemi Logitech, na nichž mimo soutěže probíhalo volné hraní.

IN-joy_playzone_DSC_7734 | Zdroj: playzone.cz

Kdo si chtěl zahrát na něčem jiném, mohl využít jeden ze dvou přítomných playseatů Logitech, na kterých se závodilo v rallye titulu WRC 4. Speciálně pak díky programu IN-JOY games se hrálo také o ceny, mezi kterými nechyběla ergonomická závodní židle DXRACER, již šlo vyhrát právě nejrychlejším časem ve WRC 4.

Více o MČR Tour na IN-JOY se dozvíte z Playzone nebo Facebook stránky. Fotky naleznete rovněž na Facebooku nebo na DROPBOXU.

Projekt MČR a MČR Tour vzniká a běží za podpory generálních partnerů INTEL, AlienWare, NVIDIA, Western Digital, GIGABYTE, Philips Gaming Monitors, HAL3000, CZC.cz, AVerMedia a Logitech, hlavních partnerů Comgad, DXRACER, Playman, Seasonic, FakaHeda, Kaspersky Lab a hitbox a mediálních partnerů Prima COOL, Eurozprávy.cz, RE-PLAY, SCORE, Computer, Games.cz, Sector, Živé, Tryhard, Generace21 a youradio.

Zdroj perexové fotografie: in-joy.cz

Zdroj ostatních fotografií: playzone.cz

Vladimír Hurta

Vladimír Hurta

Na portálu Generace 21 zastávám pozici editora sekce Technologie. Pokud se zajímáte o hry, software, hardware a nové technologie, tak mi neváhejte napsat na vladimir.hurta@generace21.cz. Nebojte se rozšířit naše řady. Samozřejmě přijímáme i dámy, takže se hlaste! :-)

Zanechte komentář