Stylové termohrnky pro lepší rána

Design / 23.11.2014

Zachmuřená zimní rána vám zaručeně rozzáří stylové termohrnky. A káva z nich bude chutnat ještě lépe!

Ať už dáváte raději přednost čaji, nebo kávě, dbejte na to, z čeho si svůj oblíbený nápoj dopřáváte.

Ten svůj si najde každý

Chcete-li šetřit životní prostředí, tak rozhodně sáhněte po KeepCup termohrncích, které jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů a bez obav je můžete dát i do myčky. Barevným designem se pyšní i termohrnky od značky Sagaform. Milovníci čaje pak ocení i nerezová čajová sítka.

KeepCup hrnky se pyšní jednoduchým designem a zářivými barvami. Zdroj: keepcup.com

KeepCup hrnky se pyšní jednoduchým designem a zářivými barvami.
Zdroj: milujito.cz

Pro delší cesty a náročnější cestování jsou ideální SIGG termohrnky, ty prý udrží nápoj horký i několik hodin! Máte-li rádi klasiku, pořiďte si něco od značky Thermos, která jako vůbec první začala termohrnky v roce 1904 vyrábět.

Zleva: SIGG, Sagaform a Thermos. Zdroj: archiv firem

Zleva: SIGG, Sagaform a Thermos. Zdroj: archiv firem.

A nakonec pár rád na závěr. Při výběru se řiďte heslem: čím více závitů na víčku, tím lépe. Vyhnete se tak politým učebnicím v kabelce i upatlaným rukám. I dobu, po kterou vám nápoj vydrží horký, můžete ovlivnit jednoduchým fíglem: čím více termohrnek naplníte, tím déle vás jeho obsah zahřeje. Při přípravě pití nebuďte líní a kávu nebo čaj si raději připravte do klasického hrnečku. Po chvilce pak obsah přelijte do termohrnku. Jeho povrchu totiž nejvíce škodí právě vroucí voda a používání lžíce. 

Zdroj perexové fotografie: Sagaform.com

Izabela Nováková

Izabela Nováková

Zanechte komentář