Vánoční dárek pro požitkáře: luxusní sada skotských whisky

Na talíři / 23.11.2014

Nevíte si rady s dárkem pro někoho, kdo si potrpí na kvalitní pití? Nebo vás šéf poslal vybrat kvalitní lahev? Kolekce skotské whisky může být tím pravým!

Skotská nebo Irská?

Rozdělení whisky na skotskou a irskou je poměrně známé. Víte však, jaký je mezi nimi rozdíl? Irská whisky je vyráběna pouze destilací sladu a pálením projde jen třikrát. Chuťově se od skotské liší především absencí kouřového podtónu. Oproti tomu se skotská whisky pálí rašelinovým ohněm, má velmi přísné standardy pro výrobu a nechává se minimálně tři roky zrát. Podle odborníků je považována za jeden z nejkvalitnějších druhů alkoholu.

Luxusní sada může být skvělým dárkem! Zdroj: 2media.cz

Luxusní sada může být skvělým dárkem!
Zdroj: 2media.cz

Kde můžete zakoupit?

Warehouse #1
Sokolovská 105, Praha 8
www.warehouse1.cz

Ze všech koutů Skotska

Máte-li mezi svými blízkými milovníka dobré whisky, s kolekcí Classic Malts of Scotland jistě nešlápnete vedle. Obsahuje šest různých whisky – každou z jiné oblasti Skotska.

V sadě najdete šest lahví desetiletých až šestnáctiletých whisky s variací chutí od nasládlých a ovocných po kouřové a rašelinové, to vše na elegantním dřevěném pódiu. Většina z nás však neoplývá financemi na celou sadu. Můžeme vás uklidnit, že v nabídce najdete i samotné lahve. A nejen whisky. V sortimentu je také víno a další druhy alkoholu.

Zdroj perexové fotky: commons.wikimedia.org

Tisková zpráva

Adéla Svobodová

Adéla Svobodová

Vaření i psaní jsou společně se sportem jedny z mých nejoblíbenějších způsobů seberealizace. A protože se řídím heslem "Dělej víc věcí, které tě dělají šťastnou!", stala jsem se součástí tohoto portálu. Vždy budu ráda za Vaše komentáře, připomínky či nápady.

Zanechte komentář