Perex_BGCH_2014 | Zdroj: Grunex.com

BGCH 14: přijďte se už tento týden podívat na herní veletrh HRAY! EXPO

Technologie / 9.11.2014

Všichni milovníci nejen počítačového hraní, zbystřete!

Už tento týden se totiž uskuteční HRAY! EXPO, veletrh herních konzolí a počítačových her. Na akci se můžete přijít osobně podívat ve dnech 13.–16. 11. 2014 na Výstaviště Holešovice v Praze.

V rámci veletrhu HRAY! EXPO vyvrcholí také celoroční sezóna prestižního počítačového turnaje BenQ Grunex Challenge 2014. Na tuto akci se probojují pouze ty nejlepší týmy a hráči ve třech podporovaných hrách – MOBA hře League of Legends, FPS střílečce Counter-Strike: Global Offensive a online karetní hře HearthStone.

Kvalifikace probíhaly na portálu Grunex.com až do začátku listopadu a nyní už je jasné, kdo se na tomto turnaji, který hráči hodnotí jako ten nejlepší v Čechách, představí. Pro ty nejlepší týmy a hráče jsou připraveny lákavé odměny v podobě téměř 100 000 Kč v hotovosti, věcných cen a pro hráče League of Legends důležité Riot Pointy (RP), za které si ve hře mohou pořídit nové hrdiny či skiny na ně.

Hlavní stage BGCH | Zdroj: Grunex.com

Hlavní stage BGCH. Zdroj: Grunex.com

Pro všechny účastníky HRAY! EXPO je připraven bohatý doprovodný program plný soutěží. Na velké stage, která je pro každý ročník BenQ Grunex Challenge velkou chloubou, budou nejen mezi zápasy všechny přítomné diváky bavit hvězdy YouTube a League of Legends scény. Jmenovitě si přednášky a workshopy pro všechny přítomné připraví Pedro, Stejk, Martin Rota nebo Freeze s Mozillou a Herdynem.

Kromě toho budete moci navštívit řadu zajímavých stánků nejen významných IT společností. V těchto stáncích si kromě vyzkoušení nadupaných herních počítačů a notebooků, na kterých pro vás poběží nejnovější herní tituly, budete moci zasoutěžit o lákavé ceny.

Herní počítače a notebooky k vyzkoušení | Zdroj: Grunex.com

Herní počítače a notebooky k vyzkoušení. Zdroj: Grunex.com

Pro finalisty budou připraveny profesionální podmínky pro podání nejlepších výkonů. Hráči se utkají na herní sestavě LYNX Grunex Game – powered by MSI Gaming, což je počítač sestavený samotnými hráči, a perfektní herní zážitek jim nabídnou oficiální herní monitory turnaje BenQ XL2430T se 144Hz frekvencí, 1ms odezvou a řadou herních funkcí i technologií pro ochranu zraku.

Všichni milovníci nejen IT zábavy by si neměli nechat ujít MSI Gaming Roadshow a Intel Overclocking Show. Zajímavou akci nabídne také přítomný Big Shock! truck, který bude mít u počítačových hráčů naprostou premiéru. Pokud si v něm totiž zakoupíte výhodný 7pack, získáte PC hru Driver: San Francisco úplně zdarma!

Herní sestava LYNX Grunex Game - powered by MSI Gaming | Zdroj: Grunex.com

Herní sestava LYNX Grunex Game – powered by MSI Gaming. Zdroj: Grunex.com

Takže si poznamenejte, že 13.–16. 11. 2014 na Výstavišti Holešovice v Praze nesmíte chybět! Vstupné na celou výstavu je 150,- Kč. Kompletní informace a harmonogram turnajů i doprovodného programu naleznete na stránkách www.Grunex.com.

Zdroj perexové fotografie: grunex.com

Vladimír Hurta

Vladimír Hurta

Na portálu Generace 21 zastávám pozici editora sekce Technologie. Pokud se zajímáte o hry, software, hardware a nové technologie, tak mi neváhejte napsat na vladimir.hurta@generace21.cz. Nebojte se rozšířit naše řady. Samozřejmě přijímáme i dámy, takže se hlaste! :-)

Zanechte komentář