IN-JOY festival zábavy | Zdroj: in-joy.cz

MČR TOUR a Microsoft míří na IN-JOY

Technologie / 6.11.2014

O víkendu 7. až 9. listopadu bude brněnské výstaviště hostit festival zábavy IN-JOY.

V rámci jeho 2. ročníku nebude chybět ani letos poslední zastávka roadshow MČR Tour a taktéž se můžeme těšit na Microsoft arénu. V obou arénách bude připravený bohatý program.

PLAYzone Arena

MČR tour klasicky nabídne svou PLAYzone herní arénu vybavenou sestavami HAL3000 MČR Pro, závodní playseaty Logitech, na nichž můžete vyhrát židli DXRACER, turnaje v League of Legends a také přiveze oblíbeného baviče Herdyna.

IN-JOY - program GAMES ARENY | Zdroj: in-joy.cz

IN-JOY – program GAMES ARENY | Zdroj: in-joy.cz

Pavel „Herdyn“ Mikeš je bývalý profesionální hráč a dvojnásobný mistr České republiky v League of Legends (konkrétně v letech 2012 a 2013), který se momentálně věnuje streamování svých let’s playů, tvorbě zábavných videí na YouTube a moderování akcí. Na aktuálním MČR Tour bude k vidění v sobotu a neděli, kdy bude hrát s vítězi turnajů i návštěvníky, rozdávat autogramy a fotit se s přítomnými.

Turnaje v League of Legends se budou odehrávat na 16 kusech certifikovaných sestav HAL3000 MČR Pro, které budou vybaveny herními monitory Philips Brilliance a periferiemi značky Logitech. Další čtyři totožné počítače pak budou po celou dobu k dispozici na volné hraní nejnovějších titulů společností Playman a Comgad. Stejně jako na finále MČR 2014 a Prague Car Festivalu nebudou chybět ani dva playseaty Logitech, na kterých si návštěvníci mohou zazávodit třeba v rallye hře WRC 4.

Pokud na IN-JOY míříte hlavně kvůli hrám, vydejte se po příjezdu do herní zóny, kterou naleznete v pavilonu B. Pořadatelé festivalu si navíc přichystali speciální soutěžní program IN-JOY games, díky kterému můžete vyhrát zajímavé ceny. Jednou z disciplín je právě hraní WRC 4 v playseatech a mezi cenami najdete i ergonomickou závodní židli DXRACER.

Projekt MČR a MČR Tour vzniká a běží za podpory generálních partnerů INTEL, AlienWare, NVIDIA, Western Digital, GIGABYTE, Philips Gaming Monitors, HAL3000, CZC.cz, AVerMedia a Logitech, hlavních partnerů Comgad, DXRACER, Playman, Seasonic, FakaHeda, Kaspersky Lab a hitbox a mediálních partnerů Prima COOL, Eurozprávy.cz, RE-PLAY, SCORE, Computer, Games.cz, Sector, Živé, Tryhard, Generace21 a youradio.

Microsoft Arena

V první řadě si budete moci v Microsoft aréně zahrát na Xboxu. Těšit se můžete na Kinect sports ultimate, Forza Horizon 2, Forza 5 a Kinect Sports Rivals. Seznámíte se tak s nejnovějšími zařízeními od Microsoftu. Nebude chybět Xbox One, 3D tiskárna, nejnovější tablety, zařízení a telefony nebo kancelář budoucnosti. Připravena je soutěž o atraktivní ceny.

Můžete se zúčastnit dvou přednášek Zkonzultujte své CV či pracovní příležitosti pro studenty s personalisty z Microsoftu (Martin Hasinec, Microsoft) a Jak oslovit investora a prorazit na trh se zajímavým nápadem? Přijďte zkonzultovat svůj projekt s oborníkem přes start-upy (Michal Zálešák, Czech ICT Alliance).

Program GAMES ARENY

Tímto bychom vás za Generaci 21, Playzone a Microsoft rádi pozvali na 2. ročník festivalu zábavy.

Zdroj perexové fotografie: in-joy.cz

Zdroj videa: youtube.com

Vladimír Hurta

Vladimír Hurta

Na portálu Generace 21 zastávám pozici editora sekce Technologie. Pokud se zajímáte o hry, software, hardware a nové technologie, tak mi neváhejte napsat na vladimir.hurta@generace21.cz. Nebojte se rozšířit naše řady. Samozřejmě přijímáme i dámy, takže se hlaste! :-)

Zanechte komentář